Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? Van 3 tengerimalac...

Mit tegyek? Van 3 tengerimalacom, abból 1 fiú,1 lány, a harmadikról nem lehet eldönteni. Ha az akinek a nemét nem lehet tudni, meglátja vagy megérzi a lányt elkezd berregni és a tarkóján feláll a szőr. Miért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
olvass utána a viselkedésüknek,hogy mit csinál egy fiú a lány jelenlétében és egy lány a lány jelenlétében!
2014. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Berregés lehet a dominancia kifejező eszköze is, nem csak udvarlás.

Mit takar az, hogy nem lehet eldönteni a nemét? Ha lefotózod a hátsóját, és felrakod a képet netre, vagy itt, vagy egy malacos fórumon biztos meg tudják mondani neked a nemét.

Egyébként különböző nemű tengerimalacokat ne tarts egy ketrecben, csak ha ivartalanítva vannak.

2014. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor most három külön ketrecben vannak?
2014. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 van 1 ketrecben a lány meg külön van.
2014. jan. 23. 17:44
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor most együtt van a fiú egy olyan malaccal, akinek nem tudni a nemét?

Két eset van:

1. Az ismeretlen nemű malac lány. Ha mindketten ivarérettek, akkor a lány 15-17 naponta fogamzóképes, tehát előbb-utóbb a fiú befedezi. A lánymalacnál fél éves kor előtt nem szerencsés a vemhesség, mert bár ivarérett, a szervezete még nem készült fel a szülésre. Ugyancsak veszélyes a helyzet, ha a lánymalac elmúlt egy éves és még soha nem szült. Ekkor ugyanis a medencecsontja már összeforrt, ezért egy szülés halálos kimenetelű lehet az anyára és a kicsi(k)re nézve is.

2. Az ismeretlen nemű malac fiú.

Két fiúmalac az ösztrusz idején nőstény közelségében annyira összeverekedhet, hogy akár valamelyik életébe is kerülhet.

2014. jan. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy minél jobb képet csinálni az ismeretlen malac nemi szervéről, ha felteszed, segítek kitalálni a nemét. Szerencsés esetben lány és mehet a másik lányhoz, a fiú meg marad magában, de a ketreceket egymás mellé teheted.

Ha fiú, akkor viszont verekedés esetén külön kell venned és sajnos 3 ketrecre lesz szükséged.

Itt egy link sok képpel, ha tudsz angolul, vagy jól fordít a google, akkor eligazodsz, ha nem, akkor szólj, és segítek:

[link]

2014. jan. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
akiről nem tudom a nemét azt nem fedezi be a másik fiú.de ha meglátja a kislányt akkor elked berregni és a tarkóján feláll a szőr
2014. jan. 24. 14:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ismeretlen nemű is fiú.
2014. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem tudom,láttam a.....az izéjét a nemi szervét és szerintem fiú,mert asszem a péniszét láttam
2014. jan. 24. 17:45
 10/15 anonim ***** válasza:

A hátsóját kell megnézni. Ha i betűre hasonlít, akkor fiú:

[link]

Ha y-ra, akkor lány:

[link]

2014. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!