Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettem egy házikót a tengerima...

Vettem egy házikót a tengerimalacaimnak azóta nem jönnek elő. Kivegyem a házikót időnként vagy nem baj, hogy egyhetiben gubbasztanak állandóan elbújva?

Figyelt kérdés
szelídek, nem félnek nem értem miért ülnek a saját ürülékükben, mikor nem volt bent ház nekik nem volt ilyen gond.

2014. jan. 23. 20:31
 1/8 A kérdező kommentje:
× egyhelyben
2014. jan. 23. 20:37
 2/8 A kérdező kommentje:

×egy helyben

bocsi, hogy hibásan írok csak telefonról vagyok és zötyög a busz :)

2014. jan. 23. 20:38
 3/8 anonim válasza:
Ne vedd ki. Úgy is kijönnek, ha akarnak. :) Úgy érzik, hogy bent biztonságosabb. :)
2014. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Igen ez miatt sajnálnám kivenni a házikót de előbb-utóbb nem lesz jó nekik ha a saját pisijükben fognak ülni
2014. jan. 23. 20:46
 5/8 savanyújóska ***** válasza:
Akkor kicsit vedd ki őket, foglalkozz velük (azt mondtad, szelídek, így valószínűleg nem fognak nagyon tiltakozni), közben pedig valaki takarítson ki házban/ház alatt. (Vagy fordítva.) Utána meg mehetnek vissza!:)
2014. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ez így oké de heti 6 napot 12 órázok szóval annyit akkor ülnek a saját pisijükben :)

(egyedül élek)

2014. jan. 23. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz, hogy mikor nem vagy otthon, akkor nem ülnek benn.
2014. jan. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2014. jan. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!