Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam egy fehér vadászgörényt...

P.Moncsa kérdése:

Kaptam egy fehér vadászgörényt, de nem tudom eldönteni, hogy hím e vagy nőstény?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak tojásai (heréi) vagy nincsenek?
2014. jan. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, hogy alul a két nyílás milyen közel van egymáshoz. A lányoknál szinte egymás alatt vannak, a fiúknál a kukijuk az kicsit előrébb van. Valamint amikor vécézik a görény nézd meg hogy a pisi és a kaki hogy van. Ha egybe van akkor lány, ha a pisi külön foltban, előrébb helyezkedik el mint a kaki akkor meg fiú.

Nőstény: [link]

Hím: [link]

2014. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jan. 26. 15:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg abban tudnátok segíteni, hogy meddig kell levágni a körmeit??Olvastam hogy kell, csak nem tudom meddig, illetve valamiért nem eszi meg a húst, csak a száraztápot, ésa tojást.Nem tudom, hogy mennyi idős lehet, de szerintem kislány, és fogalmam sincs hogy mikor fog tüzelni.Kérlek ha tudtok valamit segíteni, írjátok meg.Köszönöm
2014. jan. 26. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Kitől kaptad, miért nem mondott semmit?

Karmot legfeljebb a rószaszín karomrészig szabad vágni, ha belevégsz az erekbe, akkor észreveszed (vérzik neki). Ha sosem vágtál karmot, jobb az állatorvostól megkérdezni.

Ez talán a legjobb, amit most tehetsz: elmész egy görényekhez értő dokihoz. Egyrészt ő minden kérdésedre választ adhat (mi a neme, mikor fog tüzelni, hogyan állapítsd meg, ha itt az ideje, mit csinálj tüzeléskor, hogyan vágj karmot, illetve meg is vizsgálja, ez fontos! plusz az oltások, mi a javallott program stb.). Az oltásai miatt amúgy is menni kell majd... tényleg, van kiskönyve, megvannak az oltásai? Mert ha ezt sem tudod, az necces lehet. Gondolom ilyenkor a legfontosabbakkal újraoltják.

2014. jan. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!