Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ajánlanátok Budapesten egy...

Ajánlanátok Budapesten egy lelkiismeretes Patkány tenyésztőt?

Figyelt kérdés

Lakótársam nagyon szereti a kis L'ecsókat;) és szeretném meglepni egyel karácsonyra.Elvileg kopaszkát akar,de engem attól kiráz a hideg,úgyhogy patkány patkány én szőröset veszek,viszont olyan pati babát szeretnék,aki kézhez van szoktatva és még picike.A pici csak azért fontos,mert nincs fent neki most akvárium,az ajándékozást követő nap menne haza,az út bkv-val együtt olyan 4 óra,busszal menne,tehát fűtött lenne a helye.Hordozót akarok venni még,persze jól kibélelném neki a hazaútra is,itthon azt a fél napot egy kiskosárban pedig szerintem kibírná,aztán pedig lenne az akváriuma:)

Életemben nem volt még patim,úgyhogy ma csak a hasamra csaptam és vettem neki egy itatót, faforgácsot és eleséget,ilyen magvak vannak benne,kukorica napraforgó meg nem is tudom mi:)Mit vegyek még neki arra a fél napra?Zöldségeink vannak:)


Ha tudtok ilyet,nagyon megköszönném és úgy,hogy 22én hoznám el:)És ha lehetne dumbó fülű:)



köszi előre is és ne szidjatok meg ha vmit nem jól gondoltam,tényleg nem volt még patim:)


2009. dec. 4. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt keresgélj:)

www.ratmania.hu vagy www.rodentologia.hu

2009. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én anno innen hoztam Maszatkámat:

[link]

A tenyésztő lány nagyon kedves, a pati az első perctől bújt hozzám, látszik, hogy foglalkoztak vele.

2009. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a nyugatiba van egy kedves kis csöves xd najo bocsi csak ezt nem hagyhattam ki ...de am állatkereskedésbe biztos nem csatorna patkányokat kapsz szerintem ott teljesen jo ...
2009. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az állatkereskedéses patik nincsenek kézhez szoktatva és sokszor az idegrendszerük sem tökéletes.

Nekem a legelső albínóm volt onnan és míg élt, sosem tudtam igazán megszelídíteni. Persze ettől szerethetők ők is és legalább megmented a kígyóbendőtől (bár megjegyzem, nekik is enni kell valamit...).

2009. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat édesek vagytok:)


Ha nincs más megyek az állatkerbe,addig is kutatom a tenyésztőket:)



Köszi, pucc

2009. dec. 5. 17:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben lefoglalódott egy fekete fehr hasú fiúcska és dumbo:Dhál istennek:D
2009. dec. 7. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!