Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A te degud milyen?

A te degud milyen?

Figyelt kérdés

Akinek van deguja válaszoljon !

Hogy hívják a degud?

Hány éves?

Neme?

és amit szivesen mondanál róla/róluk



2014. jan. 27. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Az enyéim neve Pöcök és Mogyi

1,5év fél év

male male

Imádnak játszani ,kondizni a kerékkel unalmukban egymást kergetik éjjel nyüszögnek,kaparnak nappal esznek,isznak,alszanak

2014. jan. 27. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Fakó, 4 éves, hím

Kislány és Mentett (5 és 6 éves)lány és ivartalanított hím

Óvodások: két hím, 4 évesek

Mini és Szakadtka, külön alomból való fiútestvérek 5 és 4 éves

Lédi: 3 éves, Kistengeri 4 éves, ők lányok

Külön deguszobában vannak, ami egy félszoba. Fakó beltenyésztett hím, de szerencsére egészséges, Kislány nálam született hisztis és nem lehet megsimítani a fejét, csak a a hátát, utána is egyből fésülködik. Mentett ramaty állapotban került hozzám, kereskedésből kértem el, mert tiszta vér volt, össze volt verve, otthon meggyógyítottam. Rémálmai még szoktak lenni, de teljesen felépült, a farka is megmaradt. Óvodások: nálam születtek. Heten voltak tesók, két lány, öt fiú. A fiúknak nem találtam gazdit, így ők nálam maradtak. Mini régen a nagyapjával élt, most az egyik Óvodással Szakadtkával lakik, aki édestestvére. Lédit a szomszédból mentettem, kezes, aranyos lánydegu. Kistengeri anyukája belehalt a szülésbe, így ő 100% tápszeren felnőtt degu. Régen több degum is volt. Mint látod az deguimádatom nem kicsi. :)

2014. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csámcsi és nyafi a 2 kis öcsipókom :) nemsoká 1évesek :)
2014. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Név: Pocak (hím), Pindur (nőstény)

Kor: Pocak 3 és fél, Pindur 2 éves

Pocak: Imádja ha simogatjuk, ő a kedvenc degunk, mert nyugodt. Volt már egyszer olyan, hogy elaludt a kezünkben. Szóval imádnivaló.

Pindur: Nagyon pörrög, mintha mindig energia italt inna. De imádjuk. :)

2014. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!