Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mibe tartsam a nyúlat?

Mibe tartsam a nyúlat?

Figyelt kérdés
Kaptam a mikulástól 2 oroszlánfejű törpenyuszit egy nagy ketrecben laknak. Itt csak az a baj, hogy az egyik nyúl felmászik a másik hátára és elkezdi tépni. Mivel én nem szeretném, hogy baja legyen az egyiknek inkább úgy döntöttem a szüleimmel szétválasztjuk őket. Az a baj, hogy egy új ketrec pénzügyileg nem megoldható ezért inkább arra gondoltunk beleteszük egy nagy faládába ami rácsos és van teteje meg nagyon nagy csak az a baj, hogy azt szétrágja? Vagy ha belül kibélelem kartonnal úgy szét tudja rágni? Kapna levegőt mert a teteje is rácsos.(Elnézést a helyesírási hibákért!)
2014. jan. 27. 19:45
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy kibélelem kartonnal, hogy az oldalát.
2014. jan. 27. 19:47
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
Én konzerválni szoktam pörkölt formájában, aztán éthordóban tartom
2014. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy kibélelem kartonnal, hogy az oldalát.
2014. jan. 27. 19:48
 4/22 A kérdező kommentje:
Hahaha de vicces :-D
2014. jan. 27. 19:50
 5/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ketrecbe tartsd mert a dobozt megrágja.

Törpe nyuszim van és tudom hogy miről beszélek.

2014. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Abban tartom mind ketőt csak szét szeretnénk választani őket ,de nem tudunk mégegy ketrecet venni.
2014. jan. 27. 19:56
 7/22 anonim ***** válasza:

rakd át nyugodtan, nem úgy rágja át a fa ládát, hogy egyik percben még ép, a másikban meg már kint van a nyúl. én kartont leginkább alá tennék, mert ha nem teljesen alom tiszta, akkor a vizeletet beissza a fa és azt bizony nem tudod kitakarítani!


inkább azon érdemes elgondolkozni, hogy akarsz-e 2 nyulat külön helyen tartani, etetni, takarítani, foglalkozni vele. ha elég egy, akkor a másikat inkább ajándékozd/add el.

2014. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát az egyik a hugomé szóval az ő nyuszkójával ő foglalkozik csak nem akkartam evel bonyolitani. :-)
2014. jan. 27. 20:06
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy testvérek. Lehet nem fontos.
2014. jan. 27. 20:07
 10/22 anonim ***** válasza:
Milyen neműek?
2014. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!