Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? (sürgős! )

Mit csináljak? (sürgős! )

Figyelt kérdés
A Dzungáriai t.hörcsögöm nek gyomorfekélye van es fel van puffadva. Voltam vele orvosnal es adtak neki 2 fajta szurit es ezt meg 5 napig folytatni kene, de rágja a hasát ( amit megértek mert nagyon fájhat neki ) es szerintem ki fogja rágni. sajnálom szegényt mert igy sokat szenved..( nem is iszik) elaltattassalm? mert még van egy kis esélye hogy tulelje. folytassam? :( nem tudok dönteni...

2014. jan. 28. 13:17
 1/7 Maya Kenedi válasza:
100%
Szia. Szerintem vidd el megint az orvoshoz abbol nem sulhet ki semmi rossz viszont ha tenyleg annyit szenved szegenyke es latod is rajta akkor altasd el mert ugy neki is konnyebb lesz. szoval mindenkepp vidd el ujra. es majd irj h mi volt.
2014. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok
2014. jan. 28. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem vidd el egzotikus állatokhoz értő szakemberhez.

Az miből derült ki, hogy gyomorfekélye van?

2014. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
dokihoz vittem
2014. jan. 28. 15:20
 5/7 A kérdező kommentje:
meghát fel van fuffadva nagyon :(
2014. jan. 28. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

De nekem ez a gyanús, hogy a felfúvódás nem gyomorfekélytől szokott kialakulni. A gyomorfekély véres ürülékkel jár. Ezért javasoltam, hogy egy szakértő nézze inkább meg, mert a legtöbben nem értenek az egzotikus állatok kezeléséhez.

Azt nem tudod, miféle injekciókat kapott? Nem mondta az orvos?

2014. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már jobban van :) . Hnap megyunk az utso szuriert :)
2014. jan. 31. 21:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!