Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért lettem allergiás a...

Miért lettem allergiás a tengerimalacomra? Más is járt esetleg így?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta allergiás vagyok bizonyos állatszőrökre, de komolyabb gondom, főleg bőrproblémám soha nem volt. Régen a tengerimalaccal se. Az utóbbi hónapokban vettem észre, ha hozzáér a nyakamhoz, az elkezd viszketni és kivörösödni. Tegnap este hozzám se ért a bundájával (kivettem simizni), mégis elkezdett égni és viszketni a nyakam és az egész állam is, mintha egy picit be is dagadt volna úgy hirtelen. Ez mitől jött így ki? Mert az egyértelmű, hogy allergiás reakció...

2014. jan. 30. 11:30
 1/2 EszK válasza:
Tinédzser korban, legyengült immunrendszer és lappangó betegség esetén az allergiás reakciók felerősödhetnek. Nekem a huzamosabb ideig tartó stresszes időszakok is előhozzák, ami elég kellemetlen így, hogy 3 kutyám van :) Nem reklámból, de szerintem nem ártana, ha szednél valamilyen multivitamint, Béres cseppet, ilyesmit.
2014. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszönöm.
2014. febr. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!