Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kerti sufninkban egerek...

A kerti sufninkban egerek laknak. Egy macska segíthet?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy macska, arra gondoltam, néha átcsábítanám a kerítésen egy kis kajával... szerintetek hatásos az egerek ellen?
2014. jan. 30. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Egyrészt mert nem a te macskád,ezért biztos nem is ismerhet annyira,szerintem nincs meg a bizalom irántad. Mert az is bizalom kérdése hogy bemenjen a sufnitokba. Amugy nem minden macska vadászik egerekre,az átlaguk lusta ilyen mutatványokra. Sok ilyen macskával találkozom. Az idegenekkel szemben tartózkodóak félősek,szerintem még egy darabka hűséget se menne át.
2014. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok;De nefeledd !!

Az egerek mint rágcsálók gyorsan szaporodnak ,és sok kárt okoznak. Szerintem egy macska se tudná mindet kípusztítani!! Ide egér csapda kell,az a leghatásosabb!! Sok szerencsét az egérírtáshoz!!

2014. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!