Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kellékeket tudnátok...

Mrs.Redy kérdése:

Milyen kellékeket tudnátok ajánlani tengerimalacok számára ami leginkább leköti a figyelmüket, játszhatnak vele és házilag is elkészíthető?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyémek soha semmivel nem játszottak, magától elvan, vagy főképp inkább lustálkodik.
2014. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen az én malacaimmal is ez a baj :) Csak néha arra gondolok , hogy lehet unatkoznak....mondjuk hárman ők elvannak szerintem.:/ Meg azt vettem észre, hogy egymás szőrét kb.félig lerágják és nem tudom hogy nem-e azért van mert unatkoznak.
2014. jan. 31. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Az pedig pont azért van. Ingerszegény a környezet, vagy kicsi a ketrec.

Tehetsz be nekik csöveket, például a 110 mm-es műanyag lefolyócsőnek az Y elágazását nagyon szeretik.

WC papír gurigába tömjél szénát, azzal is elszórakoznak egy darabig. A kaját belógathatod egy szénagömbbe, tehetsz be kisebb papírdobozt, amire bejáratot vágsz.

Mikor kiengeded őket napközben (1-2 óra jár nekik), akkor dugjál el ide-oda egy kis kaját.

Kint építhetsz nekik labirintust pl. könyvekből.

2014. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Igazából a ketrecük az elég nagy avval nincs baj. A kiegészítőket pedig megcsinálom nekik hátha valahogyan orvosolni tudom ezt a szőrrágást.Ezt szerintem este felé csinálhatják mert nappal még sosem vettem észre.
2014. jan. 31. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó bekezdésben van egy-két tipp a szőrrágás ellen:

[link]

2014. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Ez igazán hasznos hiszen már akkor feltételezem, hogy ki a ,,tettes".Megpróbálok ellene tenni vagy az étrendjükben valamit változtatni hátha le szokik/ szoknak róla.
2014. febr. 1. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz nem saját kézzel elkészíthető, viszont nem drága (1.000 Ft körül van) és az enyémek nagyon szeretik. Ilyen a szénagömb, vagy a tápadagoló játéklabda. Imádják a malacaim :)


Szénagömb: [link]


Labda: [link] #q=jutalomfalat+labda&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=uugbzB30JqebdM%253A%3B8q5MlJcjGxQzDM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.petnet.hu%252Fimg%252Fbig%252F1343843883.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.petnet.hu%252Ftermek%252FTrixie_Cat_Activity_Snack_Ball_jutalomfalat_labda_6cm-52-13916%3B600%3B600

2014. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)) Széna tartóm az van, de a labda nagyon ötletes!:)
2014. febr. 7. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!