Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális, hogy az anya...

Az normális, hogy az anya aranyhörcsög a szájában a a th 1 napos kicsinyeivel rohangál?

Figyelt kérdés
Ma születtek meg a kicsik, néha felkapott egyet tesz vele pár kört és vissza rakja.Félek, hogy meg fogja enni őket, jogos az aggodalomban?
2014. jan. 31. 21:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem már megszokta a környezetét. A 10db kicsi ma 10 napos, már kóvájognak ki a fészekből. Házikót már beszereztem, amint a kicsik felnőttek megy is be.Köszönöm segítséget!Ja még egy kérdés, meddig fognak a kicsik sírdogálni, nyöszörögni éjszaka, mert pont a fülem mellet van éjszaka a terrárium és nem túl kellemes, igaz értük kibírható. :D
2014. febr. 10. 20:11
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akkor kéne a ház ha már felnőttek... Pont az a lényeg, hogy akkor érzi magát biztonságban szerencsétlen állat, ha van búvóhelye. -.-

4 hetes korban pedig amúgy is nemek szerint külön kell választanod őket! (Később pedig egyesével is el kell helyezni)

2014. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, ahogy az előző hozzászóló irta. Ház már rég kellett hogy legyen, ott nyugisan tud szoptatni az anya hörcsög és biztonságban érzi úgy a kicsinyeit.


Vigyázz arra hogy mivel most már mászkálnak a kicsik, hogy amikor este az anya hajtja a mókuskereket nehogy beakadjanak közbe a kicsik! Én mindig szem előtt tartottam őket mikor ment a mókuskerék, éjszakára meg inkább kivettem a kereket, mert életveszélyes a számukra mivel még kicsik.

3-4 hetes kort ha elérték akkor pedig külön kell őket választani egyesével. Jó kivárni a 4 hetes korukat, viszont ha úgy látod hogy már az anya nem akar szoptatni és ellöki magától a piciket, meg ha a picik már túl harciasak egymással, akkor 3 hetesen is elválaszthatok őket. Én igy csináltam, és már ekkor mindet külön-külön ketrecbe kell tenned. Én addigra beszereztem mindegyiknek külön otthont és megtartottam mindegyik hörcsögöt végül mert nagyon a szivemhez nőttek.


Neked mi a terved velük ha külön teszed őket??

2014. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mivel ezek véletlen sikerűlt pici lettek szeretném új gazdihoz adni őket.Tegnap nekem is feltűnt, hogy az a mókuskerék elég veszélyes, így kivettem.Akkor most tegyem be a kis házat.
2014. febr. 13. 18:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta minden ellésnél de egy kis idő múlva abbahagyta. Semmi bajuk nem lett
2014. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!