Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik fajával érdemes foglalk...

Melyik fajával érdemes foglalkozni? (nyúl)

Figyelt kérdés

sziasztok!

Melyik fajtát keresik leginkább törpenyúlból,amibe érdemes lenne belefogni tenyészteni?Mármint nem szaporítani,hanem valóban tenyészteni!Tudom hogy sokan le fognak hurrogni,de nem túlzottan érdekel,ezeket úgyis átugrom,úgyhogy ne fáradj ennek az írásával!Úgy szeretnék hozzákezdeni,hogy veszek egy nyulat,és kitapasztalom a viselkedését,tartását stb...,és ennek megfelelően tenyészteném majd ezt a fajtát!De melyikre van a legnagyobb kereslet?Tudom hogy ebből nem lesz semmi hasznom,nekem ez nem is gond,csak nem szeretnék olyan fajtát,ami hiába születik,nem viszik el!És valóban csak tanácsokat kérek,mert ha olyat írsz,ami nem a kérdésre válaszol akkor nem fogom elolvasni egész egyszerűséggel!Nem öt perc múlva szeretnék én ebbe belefogni,hanem mikor ennek eljön az ideje,és értek is fajtához!

Köszönöm!


2014. febr. 1. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát a lógófülű törpenyúlra azt mondják, hogy az a legbújósabb. Nekünk (családnak) ez tetszik a legjobban. Valóban édik.
2014. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!