Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék tengerimalacokat...

Hol tudnék tengerimalacokat venni? Vkinek van itt?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár kismalacot, de nem drágán.
2014. febr. 2. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem állatkereskedésből vannak, és bár az enyémek teljesen egészségesek és szelídek, azért nem ajánlatos onnan venni. Lehetnek betegek, elvadultak, sőt, mivel általában nem különítik el a nőstényeket és a hímeket, még egy vemhes példányt is ki lehet fogni...:/ (Hallottam már ilyenről)

Tenyésztőtől talán kicsit drágább, de sokkal biztonságosabb. Ráadásul valószínűleg mire hozzád kerülnek már kézhez lesznek szokva :)

Meg még, ha jól tudom, interneten keresztül ingyen örökbe is lehet fogadni őket. :)

Nézz körül interneten, biztosan sok dolgot fogsz találni.

2014. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, előbb nézz utána pl.: a www.gemon.ro oldalon a tengerimalac tartásának. Meg mi az, hogy pár kismalacot? Nem szabad összekutyulni a nemeket. Mindenképpen 2 db kell belőlük, két azonos nemű, vagy ivartalanított hív+nősténnyel. Örökbe is lehet fogadni, tenyésztőnél is lehet venni, de állatkereskedésekben, Fressnapfokban, boltokban is vannak. Nem drágán? Pedig 2 malac normális tartása nem olcsó. Csak akkor vágj bele, ha meg tudod számukra teremteni a normális körülményeket, és van időd gondoskodni róluk, foglalkozni velük. Minimum 2 malacnak egy 100x50-es ketrec kell, de minél nagyobb, annál jobb. Ez olyan 12 ezer forint körül kezdődik, és a széna, itató, házikó, táp stb. :)
2014. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, azt meg fogják kapni, vegyesen szeretnék mert szeretnék piciket is.
2014. febr. 6. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!