Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy kisegér számára a terráriu...

Egy kisegér számára a terrárium vagy a ketrec felel meg leginkább?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 17:38
 1/8 lopi 13 ***** válasza:
Szerintem a ketrec jobb lenne :)
2014. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D szerintem is, csak egyik oldalon azt olvastam hogy a terrárium a másikon azt hogy a ketrec, ezért kíváncsi vagyok azok véleményére, akiknek van kisegerük otthon vagy kis rágcsálójuk :D
2014. febr. 2. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Ketrec!!! Magyar oldalakat soha ne olvass állattartásról mert baromságokat irnak. Fancy mice-t nyálazd át. :)

És nem egy egérbek hanem legalább kettő egyneműnek. Az egerek társasállatok tilos, ismétlem tilos egyedül tartani. Etetésről az ajánlott oldalon nézz utána mert nem egyszerű ha helyesen akarod csinálni és nem állatotkínozni :) nem egyszerű az étrend összeállítás

2014. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ketrec, de arra figyelj hogy sűrű legyen a rácstávolság, nehogy kiférjen közte.

Ferplast ketreceket ajánlom figyelmedbe azok sűrű rácsozatúak.

2014. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D eléggé egyöntetű volt a válasz :D Nem egy egérkém lesz, hanem két fiú :D
2014. febr. 2. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor én leszek aki megtöri az egyöntetűséget, ugyanis szerintem a terrárium jobb. Nekem vannak egereim és először ketrecben tartottam őket, de nagyon nem volt jó, mert egyrészt állandóan rágták a rácsokat, ami nemcsak hogy zajos volt, de kikopott tőle az orrukon a szőr. Valamint állandóan kitúrták a forgácsot a ketrecből és így szinte minden napos takarítást vont maga után, úgyhogy énnekem le kellett cserélni a ketrecet terráriumra és azóta semmi gond nincs.
2014. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!


Vannak ám olyan ketrecek amikből nem szóródik ki a forgács, mert magas az aljuk, valamint olyan sűrű a rácsozatuk hogy nem birják rágni a rácsot. De nem rágná a rácsot, ha elegendő helye lenne meg ki lenne engedve minden nap szabadon szaladgálni is a lakásban, lenne más amit rághatna (ilyen-olyan fogkoptatók, fából készült játékok...stb.stb.)...és még sorolhatnám.

2014. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
zsírfarkú egeret vegyél az cuki:)
2014. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!