Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti hogyan szoktattátok le a...

Ti hogyan szoktattátok le a nyuszitokat hogy ne jelöljön az ágyon és hogy ment fel először föl rá? Ha az ölemben van és én az ágyon ülök akkor is jelöl csak az ölembe vagy hogy? Tapasztalt nyuszkó tartóktól várok választ

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én beleestem abba a hibába, hogy magamtól felraktam az ágyra, hogy majd együtt pihenünk, meg minden. Hát hiba volt, mert utána már nem nagyon sikerült leküldenem róla. Egy darabig mindig lezavartam, megijesztettem, így utólag belegondolva ez nagyon rossz ötlet volt, elég félősek lettek, ezt semmiképp ne csináld. Átrendeztem a szobámat, az segített egy darabig, de aztán újra rájöttek, és a végső megoldás az ivartalanítás volt, ha jól emlékszem. Ezt amúgy is ajánlom mindenképpen.
2014. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden estere csak az ivartalanítás segíthet ??
2014. febr. 5. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát biztos le lehet szoktatni máshogy is, nekem nem nagyon sikerült, de az ivartalanítás segíthet. Meg nyugodtabb is lesz tőle, nekem a rágást is abbahagyta, és nem kapart utána. Olyan 6 ezer forint körül volt ha jól emlékszem, és ha már állatorvosnál vagy, oltást is kérnék, az is fontos.
2014. febr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az ivartalanítás az bakoknál van csak ??
2014. febr. 7. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!