Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam egy felnőtt, nőstény...

Busa.e07 kérdése:

Kaptam egy felnőtt, nőstény törpenyuszit, de vad. A tesóm törpenyuszijávala van együtt, de az már fél tőle. Ha meg akarom etetni, nekem jön és rám támad. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
felnõtt nyulat már szinte lehetetlen kézhezszoktatni, vagy elviseled, vagy pörkölt.
2014. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! a másik nyuszi milyen nemű akivel együtt van? két nőstény nem feltétlen fér meg együtt. Honnan kaptad? előtte nem foglalkoztak vele egyáltalán?
2014. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a másik is nőstény, de elöször jól kijöttek, és ugy tudom, nem foglalkoztak vele naygon
2014. febr. 5. 17:16
 4/6 A kérdező kommentje:
*nagyon
2014. febr. 5. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálkozhatnál az ivartalanítással. Van akinél beválik, mondjuk ez nyuszitól is függ. Ha ez sem segít akkor nincs mit tenni. Talán az idő és a törődés valamennyire helyrehozza... vagy nem.
2014. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1.2 kg nyúlhús (egész nyúl)

4 db vöröshagyma

1 dl napraforgó olaj

3 ek fűszerpaprika (édes)

2 gerezd fokhagyma

só ízlés szerint

bors ízlés szerint

majoranna ízlés szerint

őrölt fűszerkömény ízlés szerint

2 dl víz

3 ek paprikakrém (édes)

ajánlat


sok sikert

2014. ápr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!