Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot akarnék venni...

Botosrobi kérdése:

Tengerimalacot akarnék venni de nagyon nincs elég pénzem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pénzt kéne szereznem valahogy mert egyfolytában csak a malckára gondolok hogyan tudnék gyorsan sok pénzhez jutni?

2014. febr. 8. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyiszer leszel még így az életedben, hogy akarsz valamit venni és nincs rá elég pénzed. Akkor és most is a gyűjtés az eredményes. Gyorsan, sok pénzhez jutni, az a szinte lehetetlen kategória.
2014. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne vegyél még semmilyen háziállatot, amíg nem tudod fenntartani őket!
2014. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem a Kisemlősök kategóriába kellett volna rakni, mert a pénzről van szó, nem a tengerimalacról.


Egyébként ne vágj bele a tengerimalactartásba, ha kevés a pénzed. Kezdeti költség (ketrec, stb.) nagyjából 30 ezer Ft, onnantól havonta sok táp, széna, zöldség-gyümölcs, alom, és mindenképpen kell tartalékba vagy 30 ezer Ft esetleges állatorvosi költségekre. (komolyabb műtétek akár még többe is kerülhetnek!) Ha jól akarod tartani, és nem csak pillanatnyi szeszély, hogy malacot akarsz, akkor nem szabad spórolni sem a nagy ketrecen, sem a jó minőségű tápon. (nem Tesco gazdaságos vagy Pepe, Pazni, Yoyo és egyéb szörnyűség színes karikákkal...)

Tehát csak biztos anyagi háttérrel vágj bele.

2014. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, én igen is akarom a malackát és törődnék vele pénzhez pedig én sajnos nem Magyarországban lakom. én Ukrajnában kárpátalján és ott a ketrec meg a cuccok elég drágák de a tengeri malac csak 50 hriveny (mert itt hrivennyel fizetnek) el tudom tartani de a pénz csak nyárra esetleg gyűlhet össze és egész nap nem tudok másra gondolni, ezért akarnám valahogy gyorsabban megoldani a pénz dolgot
2014. febr. 9. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat gondolhatsz a malackára, ha még annak is basztál utánanézni, hogy egyet tilos tartani, mert társas állatok.
2014. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kettőt akartam venni te fogyatékos! látod valahol hogy EGY tengerimalacot hülye. tudom hogy társas állatok!
2014. ápr. 13. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
na kedves utolsó válaszoló paraszt nekem is egy van mivel odaraknék mellé mégegyet kb kinyirná:)
2014. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!