Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsöggömb tényleg halálos...

A hörcsöggömb tényleg halálos lehet a törpehörcsögnek?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam:


,,A hörcsöggömböt nem ajánlom a hörinek, mert csak azért fut benne a hörcsög, mert ki akar jönni. Mivel nem lát ki belőle, csak rohan és rohan, így annyira fel tud gyorsulni, hogy már nem tudja kikerülni a tárgyakat és nekik is mehet! Ettől úgy megütheti magát, hogy akár belső vérzése is lehet, amitől pár nap alatt elpusztulhat. ''


Ez igaz?


2014. febr. 13. 19:59
 1/3 2A0g0i1 válasza:
Szerintem nem, nekem arany hörijeim vannak de több hete minden este futnak 5-10percet. Az igaz hogy nekimennek a tárgyaknak de ettöl nem lesz semmi bajuk.
2014. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több éve vannak aranyhörcsögeim, soha semmi probléma nem volt még akkor se amikor nekimentek valaminek.


Amúgy meg abból látszik ha ki akar jönni, ha el kezdi kaparászni, rágni.

Ha fut benne az nem minden esetben jelenti azt hogy ki akar jönni. Egyes hörcsögeim még azt is megtanulták hogy úgy futottak benne hogy nem mentek neki semminek, mindent kikerülve tudatosan szaladtak benne.

Én amúgy csak akkor teszem bele a hörit amikor takaritom a ketrecét.

Arra kell vigyázni hogy 20 percnél tovább ne legyen benne a hörcsög, meg ha látod hogy megáll és kaparászik benne akkor vedd ki mert akkor ki akar jönni.

2014. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség h azért fut benne... Az én hörim szereti nem tuszkolom bele, hanem magátol belemegy.
2014. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!