Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem túl kicsi ez a szállítókos...

Nem túl kicsi ez a szállítókosár egy hörcsögnek? Mennyire komolyan bugyoláljam be, hogy biztosan ne fázzon meg?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok, pár hét múlva hörcsögöt kapok, és ugyan nem túl téli az időjárás, de máris aggodalmas anyává változtam. A kérdésem az, hogy a fentebb belinkelt szállító nem túl kicsi-e egy hörcsögnek? Nincs odaírva, de elvileg 20x16x13,5 cm-es. A ketrecéhez mérve annak tűnik.


Illetve mennyire jól szellőznek ezek? Mennyire takarjam be ruhákkal, hogy ne fázzon meg, de ne is kapjon hőgutát? (Kb. egy kilométert - negyedóra - kell majd sétálni vele hazáig, késő délután.) Vagy ne pánikoljak, és elég csak egy kartondoboz? Az első hörcsögöm lesz, és olyan picike, eléggé félek, hogy akaratlanul ártok neki.


Előre is köszönöm a segítséget!


22/L



2014. febr. 14. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen fajta hörcsögről van szó?

Elég nagy neki ez a hordozóka. Az én törpehörcsögömnek is ekkora van, őt hétfő délután hoztuk haza. A hordozókába vastagon (kb 4-5cm) tettem forgácsot, majd a forgácsra hörcsögágyat (vatta szerű anyag, kisállat kereskedésekben, kisállatboltokban kapható) Betettem a hordozókát egy nagy vászon táskába, alá törülközőt, köré 2 sálat tettem. Nem fázott meg, nincs semmi baja. Jól érzi magát.


Ha bármi további kérdésed lenne hörcsöggel kapcsolatban, nyugodtan írj privát üzenetet.:)

2014. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ! Törpehörcsög, hogy ezen belül milyen fajta, azt nem tudom, az almot akkor fogom először látni, amikor elhozom az egyiküket. :) Még van két hetem, holnap fogok bevásárolni neki, eleséget, forgácsot, fogkoptatót, de most felírom a vattát is. Köszönöm még egyszer, hogy írtál!
2014. febr. 14. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!