Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, ha eltörött a...

Mit csináljak, ha eltörött a hörcsögöm ketrece?

Figyelt kérdés
Holnap veszek egy új aranyhörcsögöt, de ma amikor kiakartam fertőtleníteni, leejtettem és eltörött az alja. Nagyon sürgős, mert már meg van beszélve, hogy holnap elhozom a hörcsögöt. Van egy kicsi ketrecem, ferplast combi 2, és ezzel kötöttem volna össze a másikat, de így most mit csináljak? Hiába rendelek netről, mert csak jövő héten jönne meg, fressnapfban meg gondolom, drágák a ketrecek, nekem meg csak 10000 Ft-om van rá. Úgy tört el egyébként, hogy az egyik perem sarka eléggé letört, mert így hiába teszem rá a rácsot, van egy kis hézag így kitudná rágni magát, és ott ahol eltört, meg is repedt, az aljáig. Mit csináljak?

2014. febr. 14. 17:25
 1/2 Sifli válasza:
sziloplasztal ragaszd össze 2 3 óra múlva meg is köt az , meg ha szükséges tegyél rá duplán másik műanyagot takarásba és erősebb lesz :)
2014. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egyenlőre 10 ezer Ft-od van akkor ezt vedd meg:

[link]


Nagyon ajánlom mert jó tágas nagy és bővithető, hozzá tudsz majd kapcsolni másik ketrecet, a cső átmérője is pont aranyhörinek megfelelő!! Vedd meg mindenképp, az egyik aranyhörimnek is ilyen van és hozzá van kapcsolva egy másik ketrec is, imádja, rengeteg területe van szaladgálni, játszani, jól be lehet rendezni és bőviteni tovább!! Könnyű a takaritása is mert könnyű, nem szóródik ki belőle a forgács mert magas az alja és nagyon jól szellőzik, a rácsozása extra sűrű, tehát mig kicsi a höri akkor se tud kiférni közte! TÖKÉLETES és olcsó is!

2014. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!