Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan érjem el, hogyha...

Hogyan érjem el, hogyha beeszem a kezemet a ketrecbe akkor a tengerimalackám belemásszon a kezembe?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 10:04
 1/7 A kérdező kommentje:
beteszem*
2014. febr. 19. 10:04
 2/7 anonim ***** válasza:

rendszeresen etesd kézbõl és szoktasd hozzá, hogyha kint van veled az csak jó lehet, mindig legyen az öledben, kezed ügyében valami finomság, de amint lepisil tedd vissza a helyére, így nagyon nagyon lassan de azt is megtanúlja... a bogyó

kat sajnos nem tudja irányítani, de ha egészséges akkor az nem is problémás. Az én cocim szabájosan kiugrik a bõrébõl mikor hazaérek, hangos ujjongással köszönt:) Neki már szabad kijárása van a ketrecbõl a lakásban.

2014. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nemrég kaptam,2013.december 23.án.s egy kicsit ijedős meg félős.kölyök még tavaly szeptemberben született.haa odamegyek a ketrechez akkor néha megijed,pedig lassan és óvatosan közelítem meg.egyedül van egy ketrecben mert a másikban 2 hím van.éjszaka néha elkezd rohangálni mint az őrült :D ilyenkor kiveszem,és szétnyalogat.ma reggel is szétnyalogatta az arcomat :D
2014. febr. 19. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:

te is megijednél ha egy félig ismeretlen 300méter magas egyén idõnként bemyúlna megsimogatni:)

majd megszokja, lényeg, ha egyedûl tartod, akkor alakíts ki vele olyan viszonyt ahol te vagy a pajtija, mert társas lény.

2014. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és egy tengerimalac attól még lehet boldog hogy nem ugrándozik?
2014. febr. 19. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak attól lehe boldog a tengeri alac, ha van társa, te most kínzod.
2014. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van társa és néha odaengedem közéjük,meg sokszor kiveszem a ketrecből.
2014. febr. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!