Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vigyem le a nyulamat...

Hogyan vigyem le a nyulamat sétálni? (1. alkalom)

Figyelt kérdés
Póráz megvan. Levihetem kézben vagy a szállító dobozban kéne? Ti hogy csináltátok? Elsőre mennyi ideig sétáljunk?

2014. febr. 20. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
VÁRJ!! először is hol laksz? mármint panel? hogyha igen akkor nehogy levidd!! hiszen a kutyákkal mi lesz? Ráfognak támadni! 3 nappal előtte rá KELL cseppenteni kullancs riasztót NEM EMBERIT!! orvostól lehet kérni a nyakára kell cseppenteni! az utcára nem viheted el hiszen ott milyen dolgok vannak? tele van szeméttel! valami füves területre vidd el mert hiába viszed ki az aszfaltra ott nem fogja jól érezni magát! Hordozót mindenképpen vigyél magaddal mert gondolom még nem vitted soha sétálni. A nyúl egyáltalán nem olyan mint egy kutya!!! NEM FOG UTÁNAD MENNI HA HÚZOD A PÓRÁZT!!!! inkább megfolytja magát!! szóval igazából a sétálásnál az a lényeg hogy a nyúl mindet megszaglál és arra megy amerre szeretne te meg követed a pórázzal a kezedben. bokros helyekre ne engedd be, ilyenkor inkább vedd föl és vidd távolabb. jobb ha nem egyedül mész azért mert mi úgy csináltuk ugye általában a füves helyeken vannak kutyák és ha jött egy és rossz szándékú volt (bár ilyen nem igazán volt) akkor az egyikőnk fölvette a másik pedig elé állt hogy a kutya ne férhessen hozzá. mi több órát voltunk.
2014. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hasonló mint a panel, de a kertes házra is hasonlít a házunk. Több család lakik itt, de hatalmas füves udvarunk van. A plac nagy része üres tér ahol rohangálhat. Utcára természetes, hogy nem viszem. Csak jobb időben vinném ki mert egyébként szoba nyuszi. És ne haragudj, de igen is le kell vinni a nyulakat ha lehet mert egy ketrecben igazán boldog élete lehet.
2014. febr. 20. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem haragszom mert egy szóval sem írtam hogy nem kell leírni szerintem is szörnyű élete lenne egy ketrecben az én nyuszim ezért nem ketrecben lakik......
2014. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!