Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen színű ez a nyuszi?

Milyen színű ez a nyuszi?

Figyelt kérdés
4 kérdésem lenne:Először is ez az oroszlánfejű nyuszi milyen színű,a második össze lehet engedni játszani egy dzsungáriai törpehörcsöggel max. fél órára?Harmadik milyen praktikák vannak a 6 hetes kisnyulak szobatisztaságra és pórázra szoktatásához?Negyedik a nyuszit lehet vinni kirándulni?Pl.Macska boxban elvinni és így füves részen pórázon elengedni,sétáltatni?
2014. febr. 20. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

1. hát olyan színű amilyet választasz....jó persze nem kék meg lila!

2 .NEM! Sokkal kisebb a höri és véletlenül rálép vagy valami és a nyulak néha ha nem is direkt oldalra kirugják a lábaikat es ha ott van a kis höri akk annak K.O....meg amugy is mit csinálnának szerinted?! a nyuszi kb. 10-szer nagyobb....

3. a pórázt ugy tudod megszokatni vele hogy sokszor kis időre ráadod de nem lesz oda érte az bizti...a szobatisztaságra meg ugy hogy majd ő ki fog jelölni egy helyet a ketrecbe és amikor kiengeded és kakil akk a kakival együtt tedd vissza a ketrecbe.....

4. ez egy NYÚL csak felvilágosítalak hogy egy egész napos normafai túrát NEM fog élvezni.... de ha annyira ki akarod vinni valahova akkor se egész napra csak egy kis időre és azt utàlni fogja ha majd folyton loholsz utána....szoval ez nem kutya és nehogy kividd az utcára sétáltatni! nekünk pl. volt egy saját elkerített része a kertben de oda csak akkor volt berakva ha nem voltunk itthon! Utálja a bezártságot és a porázt.... a legjobb az lenne neki ha lenne a lakásban vagy a kertben ha van kertetek egy olyan rész ahol szabad

UI.: Az oltásokat adasd be neki mindenképp mindig!!!!!!!!!!! Víz mindig FRISS legyen mindig tudjon valamit rágni! ja és makacs lesz!!!! ez nem kutya szoval nem fogod tudni tanítani....

2014. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj,a képet lehagytam,elnézést

[link]

[link]

2014. febr. 20. 19:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom a két oltást a myxomatózis és az RHD ellen oltatnám be,természetesen nem egész napos túrára gondoltam,hanem kivinni nagyszüleimhez,esetleg kisebb séták stb.Köszönöm a választ,de akkor milyen színű ez a nyuszi?
2014. febr. 20. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Zsemle...igy pontosan nem tudom van-e erre szakszó....és ha a nagyidnál lehet a kertbe akkor az jó lesz neki nagyon!!!! sok sikert!! am az első vagyok....:) készülj fel hogy olyan akaratos lesz hogy az valami borzalmas legalábbis az enyém az olyan hisztiket levágott! ;)
2014. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kis fiú remélem a fiúk nem szoktak úgy hisztizni,volt már nekem nyulam házi bak 7.8 kg os volt állandóán rofogott,de lekellett vágni 2 évesen mert megcsipte a szúnyog és ilyen gömbök lettek az orránál szemenel meg a fulen,viszont a füle mindig varas volt...Szóval a kis nyuszi bérházi lesz majd ha nagyobb lesz akkor "ki fog néha kirandulni" nagyszuleimhez :)
2014. febr. 21. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!