Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögömet el engedhetem a...

A hörcsögömet el engedhetem a szobámba?

Figyelt kérdés
A hörcsögömet a szobámba kitehetem vagyis annyira szeretném hogyha nem csak a kislabdájába szaladgálna meg játszom vele akkor egy 12-20 percre kint van kb. és ő elszökne mert mikor bemegy az ágyam alá akkor be akar villám gyorsan szaladni? /Normális válsz légyszíves

2014. febr. 20. 21:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Persze én is elengedtem amíg volt :D csak minden vackot (zsepi ceruza) felkapott és bevitt a szekrény mögé... aztán bútor cserekor előkerült egy tonna bizbasz :D
2014. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm is mindig kiengedte a lakásban, azonban egyszer valahogy beszorult a szekrény mögé, az ismerősöm pedig nem tudta hogy hová tűnt. Egy nagyobb lakástakarításkor került elő a már-már mumifikálódott kis teste. Vigyázz hogy nehogy bebújjon kis résekbe, vagy bútorok mögé ahonnan esetleg nem tudnak kijönni!
2014. febr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És a kábelekkel is vigyázz. Mert hajlamosak megrágni.
2014. febr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem szeretném elengedni mert mivat ha meghal tényled :O
2014. febr. 21. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a nagyobb dong, hogy a szekrények mögött összeszarja a padlót, a pisiről nem is beszélve. Pár nap után isteni szag lesz a szobádban, amit szinte lehetetlen megszüntetni...
2014. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha minden rést biztonságosan elkeritesz, nem fog tudni elbújni. Amúgy meg ha kiengeded, pont olyankor ugyebár este amikor már nem alszik hanem szaladgál, akkor ha el is bújik elő fog jönni, mert ilyenkor aktiv, nem fog ott maradni.


Nekem 3 aranyhörcsögöm van (külön ketrecben vannak) és minden nap leteszem őket 20 percekre szaladgálni. Először az egyik, aztán a másik, majd a harmadik. De nálunk az a jó hogy nem tud elbújni sehová, csak a hütő mögé, onnan meg mindig kijönnek. Máshol nem tud, az előszobában szalad és minden ajtót bezárok hogy máshová ne jusson be, igy csinálom tehát. Persze volt már olyan hogy nem jött rögtön elő a hűtő mögül. na ilyenkor ha szólok neki akkor előjön, vagy pedig ha igy se, akkor elég egy diót odatartanom már jön is azon nyomba hozzám. :)

2014. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!