Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek vele? Annyira...

Mit tegyek vele? Annyira sajnálom!

Figyelt kérdés
Született 10db aranyhörcsögöm, és az egyiknel 19naposan történt egy baleset, aminek következtében nem tud járni, ez 1 napja történt.Enni eszik, mosakazik, de a járás nem megy, mozgatja mind a 4 lábát, de nem tudja összehangolni.Mit csináljak vele, nagyon sajnálom, leválasztottam, kapja folyamatosan a gyümölcsöt és a főttojást.Meggyógyulhat? Én valami ideg problémára gyanakszok a gerince környékén, de nem vagyok orvos, ez csak egy gondolat. KÉRLEK SEGÍTSETEK!!
2014. febr. 20. 22:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, hogy úgy jut A ból B be, hogy odagömbörög és közbe kapálózik, de ez a gömbörgés is csak egy irányba történik.
2014. febr. 20. 22:14
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem javul az állapota, vidd el állatorvoshoz
2014. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
add oda a szomszéd cicájának
2014. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fortopulokiretosz válasza:
68%
Az állatok csontjai könnyebben összeforrnak mint az embereké, főleg fiatal korukban, tehát ha csonttörés, akkor nincs gond. Ha nőstény és a medencecsont törött, akkor jobb ha nem gondolkodik utódokon, valószínűleg belepusztulna.
2014. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem azért mondom,de egy ilyen kis lénynek sokkal jobb,ha nem szenved az orvos pedig egy hörcsögnél egyszerűen nem éri meg még akkor sem,ha ez sok embernek nem jut el az agyáig.
2014. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban van járás ügyileg, de anyatej hiányában borzasztóan elgyengült hiába kapta naponta 4-5x a tojásfejhérjét.Valamivel azt lehet pótolni? Most vissza raktam hátha fog tudni inni.
2014. febr. 21. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a fenének szaporítod őket?! O.o Egyébként az állatorvos felesleges. Dobd ki egy macskának, neked meg marad másik 9 rendes hörcsög. Szívtelenség ezt írni, én is hörcsögbarát vagyok, de minek szenvedjen? :/
2014. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szapordás után teljesen felkészültem a kicsikre, szóval ilyen szempontból nem értem kérdésed. És bocsi, de ezt nem tudom megtenni, ma mintha már kicsit stabilabb lenne.
2014. febr. 21. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy hozzá értő állatorvost. De ha már javult az állapota az jó jel. Továbbra is adj neki minél több fajta vitamint.
2014. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem javult, csak én voltam naív, szenvedett egyre inkább legyengült így sajnos muszály volt elatatni, a számára talán legjobb módszerrel, nyugtatóval, így csak elaludt.Nagyon sajnálom, de az ő érdekében muszály volt megtenni.
2014. febr. 23. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!