Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 lány hörcsög jó így?

2 lány hörcsög jó így?

Figyelt kérdés
Hobbi dzsungi tenyésztő vagyok. Egy kéthónappal idősebb lány hörit összeraktam egy 24 napos másikkal. Ők egyébként testvérek külön alombol. A kisebbet abba a ketrecbe tettem bele amiben eddig a nagy egyedül volt. Az elején a kicsi eléggé félt a nagyobbtól elbújt előle, amikor meglátta nyüszített. Jó egy óra múlva már együtt aludtak, együtt rendezték be a házat. Most már csak a kicsi néhe megijed a nagyobbtól(aki nagyon békés) és csak akkor csipog, hol kisebbet hol nagyobbat, de mondom a csőrendszeres ketrec csövében összebújva alszanak :D. Valószínűleg jól kijönnek egymással vagy előfordulhat az hogy ellenségesebbek lesznek? (Ez az egész 1 nap alatt játszódott le.)

2014. febr. 22. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem látszik.
2014. febr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögök magányos állatok. Előbb-utóbb nem lesznek pajtik. Nem is értem, ha hobbi tenyésztő lennél, akkor ezt tudnod kellene.....
2014. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van még ezen kívül 2 lány hörcsög, ők december1.-jén születtek és azóta együtt élnek (többi tesót eladtuk.) semmi baj nincs velük. Ezért gondoltam velük sem lesz.
2014. febr. 22. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

HOBBI TENYÉSZTŐ?! Tudod Te, hogy hol kezdődik a tenyésztés? Ott, hogy testvéreket nem rakunk össze, mert a rokoni ág miatt beltenyészet jön létre, tehát génhibás utódaik lesznek! Egy 24 napos hörcsög még nem is ivarérett rendesen, hogy akarsz Te ilyenekkel "tenyészteni"? Ezt mifelénk szaporításnak hívják... tenyésztés nem úgy megy, hogy összerakunk két ellentétes nemű hörcsögöt, mert megölik egymást az egyik pillanatban. Először rácson keresztül kell őket összeszoktatni... Igen, előfordul, hogy ellenségesek lesznek, aztán az egyikből csak szőrcsomó marad majd reggelre. Nem értem, tapasztalatlanul miért kezdesz ilyen dologba, mikor majd a hörcsögeid sínylik meg a végén...


7 éve hörcsögtartó

2014. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

Ne zavarjon, hogy 2 lány höriről van szó, amit a kedves kérdező 100% nem tenyésztés céljából rakott össze.


Egy figyelmesen olvasó hörcsögtartó ;)

2014. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hopszi tényleg. :D Utólag rájöttem, csak már mindegy volt. :D Nem figyeltem, mert felhúztam az agyam amiatt, hogy 2 hörcsögöt együtt tart. :P
2014. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!