Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan/mivel lehet egy denevér...

Hogyan/mivel lehet egy denevért etetni itatni?

Figyelt kérdés

Találtam az utcán egy denevért.Nem tűnt túl erősnek, felhoztam gondoltam innen biztonságosabban el tud majd menni.De nem nagyon akar menni se egyebet csinálni..

Talán kicsit fel kéne tápolni.



2014. febr. 24. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
állatvédőt hivj fel, és ott tudják mivel és hogyan etessék.Nálad elpusztulna szerintem. Egyébként fecskendővel etethető lenne, de túl gyenge lenne , szerintem jobban járnátok ha tényleg szakemberre biznád-
2014. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magyar denevérek rovarevők. Bármelyik állatkereskedésből vegyél neki lisztkukacot, ha már kicsit erősebb akkor csokicsótányt (bár az gyors), vagy gyászbogár lárvát és csipesszel kínálgasd neki, nehogy az ujjadba harapjon. Néhány puhább gyümölccsel is megpróbálkozhatsz. De jobb lenne ha állatvédőket vagy a pesti Noét felhívnád tanácsért vagy leadni nekik.
2014. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én imádom az állatokat, de denevért nem vinnék haza. Mi van, ha veszett?
2014. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs veszettség.
2014. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!