Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kényeztessem a tengerimal...

Hogy kényeztessem a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki valahogy kedveskedni,de nem tudom mivel.Létezik rágcsáló játék?Meg szeretném kicsit feldobni a ketrecet,de nem szeretnék sok pénzt költeni.Házilag hogy lehet feldobni egy ketrecet?

2014. febr. 28. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a malacok nem annyira "játékosak". Kell neki egy búvóhely, egy fa, amit rágcsálhat, ennyi neki bőven elég. Nagyon igényli, hogy néha kiengedd futni, kezedbe vedd, simogasd, beszélj hozzá, egyszóval foglalkozz vele.
2014. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. febr. 28. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindennel feldobhatod a kecóját házilag. Varrhatsz neki (néhány öltés) függőágyat imádják, fotelt, házilag összdobhatsz nekik új faházakat, emeletet a ketrecbe. Imádják a szénagömböt nekik az a játék, hogy abból húzkodják ki a széna szálakat, és a gömb meg mozog. Az iglut is nagyon szeretik, de azt házilag nem tudod elkészíteni. Ha kényeztetni szeretnéd, prémium táppal etesd, gondoskodj neki szénáról/vízről, kellő mozgási lehetőségről elkerített, biztonságos helyen.

És a legfontosabb!!! A tengerimalac nagyon fajtárs igényes állat, tilos egyedül tartani. Számukra a legnagyobb boldogság ha azonos nemű (6 hónap korkülönbséggel) van társuk vagy ivartalanított hím van lány malival. Többre nincs szükségük.

2014. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nagyon jó ketrec berendezési ötleteket láthatsz itt:

[link]

A 2012 decemberi (de a többi) cikkben is.

2014. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. márc. 2. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!