Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 2degu páromom majdnem egy...

Szöszidia kérdése:

Van 2degu páromom majdnem egy évesek voltak mikor megleptek 2kicsivel amiket sajnos eldobták maguktól 1éve azota nem leptek meg kicsivel de nem tudom mért?

Figyelt kérdés
mért nincs kicsi degu?

2014. márc. 1. 11:17
 1/3 anonim válasza:
nekem is ez történ csak nekem 3 kis degucika volt és nem tudom mi lehet velük .....
2014. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leghamarabb arra tudok gondolni, hogy egyneműek, csak amikor elhoztad a kereskedésből, akkor még más degukkal is együtt éltek, így lehettek a kicsik.
2014. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne legyenek kicsik, minthogy minden évben háromszor 5-6 kölyök odaszülessen. Aztán mit csinálnál velük? Csak pár hétig picik és cukik, hamar ivaréretté válnak és vagy ivartalaníttatod a fiúkat, vagy külön kell választani őket, az meg senkinek nem jó, neked sem, mert sok ketrec kell.
2014. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!