Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulaknak is van olyan...

A nyulaknak is van olyan pontjuk amit nagyon szeretnek ha vakargatják/simizik? Mint pl. a macskáknak a nyakuk vagy a fülük, farkuk töve.

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
A nyulak nem szeretik, ha buzerálják őket.
2014. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van bizony :)

Az én nyuszim megőrül érte, ha a homlokát vagy a fülét simizem. Órákig képes mellettem feküdni ilyenkor. Ha abbahagyom, erőszakosan nyomja vissza a fejét a kezem alá.

Ha a kanapén ülök, és nem ugrik fel mellém, csak a földről néz fölfelé, és épp elérem a fülét, akkor azt kezdem el simizni, és meg se moccan, csak tartja a fejét, hogy ne hagyjam abba :) Egy idő után meg elfekszik, és élvezkedik a kis dög :D

2014. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kettes válaszoló nagyon jól mondja. :)

A fülüket szeretik simogattatni, meg a füle tövét is vakargattam, amikor volt nyuszim... <3 Imádom őket!

2014. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is a fülét meg a homlokát, orrát szereti simiztetni, ilyenkor teljesen elalél :D


Első válaszoló meg ne írj baromságokat, ha nem ismered a nyuszikat.

2014. márc. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, első válaszoló nem tom mit élvezel abban ha hülyeségeget írogatsz számodra tök idegen témában. Kipróbáltam a simizést vakargatást és bő 3másodpercig engedte is aztán elugrált. Nem tudom én simiztem rosszul-e vagy csak a nyuszi nem szereti? Mindegy így is szeretjük őket!
2014. márc. 2. 15:12
 6/6 anonim válasza:
Mennyi idős a nyuszid? Mert mikor az enyém hozzám került két hónaposan, nagyon tartott tőlem, alig mehettem a közelébe. De megfelelő bánásmóddal és sok idővel ma már, egyfolytában a lábam alatt van, ha hozzáérek rögtön hasra fekszik és simizni kell. Kézben nem szeret lenni, de lehet gyömöszkélni rendesen, és ő is leginkább a fejét és a fülét szereti, ha simizik.
2014. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!