Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » VALAKI SEGÍTSEN! Mit tudok...

VALAKI SEGÍTSEN! Mit tudok tenni? Nagyon meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés
A törpenyulam hátsó lábán(jobb) a kisujja mellett lévő köröm 180fokban teljesen kifordult!!Nem tudom mit csináljak,mert ugyanúgy játszik meg minden,de szereintem fáj neki!Mit csináljak?Azt se engedi hogy a lábához hozzányúljak!(1 éves nyúl)HELP

2014. márc. 1. 21:59
 1/10 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz!
2014. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha te nem tudsz segíteni akkor egyértelműen orvoshoz kellene vinni. Mióta van kifordulva?
2014. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
El tudod vinni állatorvoshoz?
2014. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia

Valószínüleg beakadt valamibe, és megsértette. Nem túl hosszú? Mert akkor kéne vágni belőle. Vidd el egy állatorvoshoz.

2014. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma vettem észre pár órája,és anyu azt mondja,hogy majd megoldódik magától,de én is orvoshoz szeretném vinni,mert félek hogy nagyobb baja lesz...A karma nagy,de nem annyira
2014. márc. 1. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem győzd meg anyudat, hagy nézze meg egy orvos. Pláne ha fáj neki, mondom szerintem tényleg az lhet hogy beakadt valamibe, és kis híján kitépte. Ki szoktad engedni? Mert avval is koptatja a kis körmöcskéjit. :)
2014. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:)Igen több órára kiengedem az egész lakásban.Megpróbálom meggyőzni anyát!Köszönöm a váladzokat!:)
2014. márc. 1. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor rendben. :) Gyerünk sok sikert! Nézze meg egy doki, jó lenne!
2014. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is jártam így, bár én szerencsére délután 4kor vettem észre és még aznap el tudtam vele menni, annyit fog csinálni hogy levágja rendesen a karmait, az összeset, azt amelyik meg bevérzett bekeni betadinnal, persze ha komolyabb baj akkor más lesz, de ha csak a karom tört akkor ez lesz, az anyagi vonzata meg semmiség, persze doki válogatja hogy mennyit kér azért ha csak hozzányúl.. ez kb 1 éve volt, azóta én vágom neki 2 havonta a karmait, hogy nehogy előforduljon megint :)
2014. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2014. márc. 2. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!