Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac miért tüsszent?

A tengerimalac miért tüsszent?

Figyelt kérdés
nem vettem még észre csak ma reggel tüsszentett egy párat és még most is néha ugy 6-7 percenként.
2014. márc. 2. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami ingerli a légútját.
2014. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mostmár befejezte.. egy ideje nem halottamm.. de egyépként szerintem egészségess :) szép a szöre meg minden jóó.. csak arról h tudnám leszokatni h ne abba a sarokba kakáljon ahol laszik ?
2014. márc. 2. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert valami irritálja az orrát. Nincs ebben semmi. Ha az ember tüsszent akkor sem feltétlen beteg, persze lehet tüneti is, de nem egyértelmű. Az én malackám is szokott.
2014. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kakilás helyét nem lehet nekik megtanítani. Takarítani tudod, befolyásolni nem.
2014. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nameg miért durja ki az almot maag alól??... volt már fehér egerem ded ő nem turta ki az almot maga alól.... .
2014. márc. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!