Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm (arany) hátán...

A hörcsögöm (arany) hátán keletkezett valami fekete-barna kis folt. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Olyan mint az anyajegy de nem tudom mi az és vakarja nyalogatja mi lehet?

2014. márc. 2. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne megmondani ha raknál föl róla képet...

Nem lehet hogy olajos lett? Vagy bármiféle más szennyeződés?

2014. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Képet kéne látni róla. Amúgy a fiú arany hörcsögöknek mindegyiknek van ilyen, nem tudom hogy nevezik ezt, de ha fiú a hörcsögöd és mutatsz róla képet, meg tudom mondani hogy arról van-e szó. Ez természetes dolog, minden fiú hörcsögnek van ilyen.


De mondom képet kéne látni róla, hogy ez az-e vagy esetleg valami másról van szó!

2014. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 1. 13:19
 4/8 A kérdező kommentje:
itt vannak a képek mondjuk bocsi hogy kicsit homályos csak mocorgott szegénykém :(
2014. ápr. 1. 13:20
 5/8 anonim válasza:
Semmi gond, ezek (mindkét oldalán kell lennie, a combjától kb 1 cm-re) csak a bűzmirigyei :)
2014. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom nag ko esett le a azivemrol de ezt uhye bem kell kinyomni neki?
2014. ápr. 1. 18:01
 7/8 A kérdező kommentje:
*de ezt neki ugyen nem kell kinyomni?
2014. ápr. 12. 18:07
 8/8 anonim válasza:
NEEM! Ne piszkáld. Ennek ott kell lennie, és amikor a kisállat úgy gondolja, akkor odadörgöli valamihez, vagy mosakvás közben szétkeni a testén. Emberi orr nem érzi a szagát.
2014. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!