Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot válasszak?...

Milyen kisállatot válasszak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Panellakás, albérlet. Éjszaka legyen csendes, és alapjáraton olcsó, kistestű, dobjon fel, és szerethessem, mert nagyon depressziós vagyok... kettőt is tartanék belőlük. Egér, hörcsög, mi legyen? valami más? :) 21/f

2014. márc. 2. 18:00
 1/6 anonim válasza:
45%
ha szeretni szeretnéd, vagy, hogy ő is téged, valami nagyon aranyos kiskutyát válassz:DD
2014. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sziriai aranyhörcsög


nekem 3 van külön ketrecben persze. a legrosszabb állapotomban is fel tudják dobni a hangulatomat. érzik hogy szeretem és kimutatják, viszonozzák ők is a szeretetüket!

2014. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egér, hörcsög többnyire éjszaka aktív, talán tengerimalac, de őket társasan kell tartani.


nekem kígyóim vannak, abszolút csöndesek, nem büdösek, nem szemetelnek... sok fajta állatom volt eddig (a fent említettek is) de abszolút ez a favorit nálam

2014. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a hörit nem ajánlom, mert épphogy éjjeli állat. Enyém folyton zörög.
2014. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hörcsögből NE tarts kettőt!
2014. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!