Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap vettünk 2 tengerimalaco...

Tegnap vettünk 2 tengerimalacot. Egy fiút és egy lányt (az eladó állítása szerint) Kb.3hónaposak lehetnek. Összeraktuk őket, ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
Nem bántják egymást, csak fekszenek egymás mellett. Szeretnénk kismalacokat, csak nem tudom mikortól ivarérettek, és hogy nem-e korai, hogy már most együtt vannak.
2014. márc. 2. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai összerakni őket. Itt mindent megtalálsz róluk: [link] Viszont nincs kizárva, hogy már eleve vemhesen vetted a nőstényt, mert sajnos nem igazán szokták őket nemenként szétválasztani. Amúgy ideális esetben 5 hónapos korában lehet fedeztetni a nőstényt, annál hamarabb nem, mert könnyen belepusztulhat a túl korai fedeztetésbe. Viszont a túl gyakori ellés szintén nem tesz nekik jót.
2014. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó! Egyszerre választottam a 2 malackát, 7en voltak egy helyen. Kapásból együtt is raktam be a ketrecbe. Tegyek közéjük rácsot? Nem akarom, hogy bármi bajuk legyen! :(
2014. márc. 2. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek szaporítod őket, ha testvérek? Tudod ugye, hogy génhibás is lehet a kicsijük? Ráadásul ők még nagyon fiatalok ehhez, várni kellene vele. Miért nem 2 ugyanolyan neműt vettél? :O
2014. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy testvérek-e! Szeretnénk több malacot is, azért vettünk különböző neműeket.
2014. márc. 2. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan arról a helyről vetted, ugyan akkorák, ugyan onnan vetted ki, elég nyilvánvaló, hogy alomtestvérek.
2014. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elvileg az egyik már régebb óta bent volt, csak az eladó tippelte, hogy 3hónaposak lehetnek...
2014. márc. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!