Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol találok nagykert?

Hol találok nagykert?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem két kopasz tengerimalacot, és nézegetem róluk kérdéseket itt gyakorin, és láttam többen is írták hogy az eledelt nagykerben veszik, és kb 3-4x olcsóbban mint én rendes boltból. Arra lennék kíváncsi, hogy Budapesten belül, hol találhatnék én is ilyen nagykereket?:D

2014. márc. 4. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen tápot akarsz venni, és most mennyiért veszed.

Általában minél nagyobb a kiszerelés, annál olcsóbbra jön ki kilója, de két malacnál túl nagyot ne vegyél, mert a C vitamin tartalom 3-6 hónap alatt lebomlik.

2014. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ilyet veszek boltban

[link]

csak kisebb kiszerelésben 1800Ft-ért, meg szénát veszek 800ft-ért (500g)

2014. márc. 4. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a 750 grammosra gondolsz, akkor itt jóval olcsóbb, és egy hónapban egyszer ingyenes a szállítás.

[link]


Vagy ha elmész érte Újpestre, akkor még olcsóbb:

[link]

Itt szénát 490-ért láttam (1 kg), és jól nézett ki.

2014. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menjél el takarmányboltba és vegyél zabot, sima nem gyógyszeres nyúltápot,árpát.Tegyél még hozzá lenmagot, hántolt napraforgót és kész a kaja.Takarmányboltban pl a zab kilója 50Ft!
2014. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-es!

A tengerimalac nem magevő!

Ráadásul a magkeverékben nem lesz hozzáadott C vitamin, ami minden normális tengerimalac tápban van.

2014. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!