Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti hol tartjátok Hörcsögeiteke...

Ti hol tartjátok Hörcsögeiteket, vagy egyéb kisemlőseiteket?

Figyelt kérdés

Dzsungáriai törpehörcsögömet szerintetek lehetne a szobámban tartani a polcon? Tőle kb. 2 méterre szembe lenne a számítógép és a polctól jó 1-1,5 méterre egy ablak, amin van redőny, így le tudom húzni, ha túl nagy a fény.


Ti hol tartjátok kisállataitokat?

Lehet-e törpehöritől nyugodtan aludni, vagy inkább maradjon lent a nappaliban?


2014. márc. 5. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Degum van!

Ketrecben kellene tartani....első pár napban ment is..de sajnos nembírtam tovább hogy rágta a rácsot ....kapott egy 100literes akváriumot,rácsos tetővel.....magas oldalfala végett nemtudott zajongani! csak nyáron nagyon figyeljrá hogy ne legyen benne nagyon meleg mert elpusztulnak.

És egyépként Tisztán tartás esetében szag mentesek!

2014. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem most egereim vannak, de volt régebben hörcsögöm is.


egy számukra készített ketrecben vannak a pincében az ablak mellett, hogy folyamatosan kapjanak szórt fényt napközben. Nem nézegetem őket általába, csak takarítok, etetek, ellenőrzöm őket naponta (nem háziállatként tartom őket, hanem kígyókajának), de szerintem a te polcod tökéletes nekik.


viszont aludni azt nem fogsz tőlük ha zavar a zörgés, mert ők éjszakai állatok többnyire, este tekernek a mókuskeréken, vagy rágcsálnak, zörgetik a forgácsot.


Nálam a hörcsögnél anno úgy volt, hogy napközbe a szobámba volt, aztán mikor mentem lefeküdni kiraktuk a nappaliba, reggel meg vissza a helyére.

2014. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Földön van az ágy előtt. Messze az ablaktól, ágy takarja. Alatta polifoam és 5 centi széna. Lehet hogy a kamillás széna lenyugtatja. A kerekével nyikorgott, de megolajoztuk, elcsendesült. Csak egy halk kattogást hallani amikor teker. Nem zavaró, szeretem hallani ha mozgolódik, mászkál, eszik. Nem egy őrült vadállat, kis cuki hörcsög.
2014. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!