Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány kiló szénát esznek meg a...

Hány kiló szénát esznek meg a tengerimalacaitok egy hónapban? Mennyit költötök csak szénára havonta?

Figyelt kérdés
Nekem három nőstény van és kb. 2 kilót esznek meg.

#tengerimalac #széna #havi-fogyasztás
2014. márc. 6. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:

3 malac, 2 kg széna/hó? Az nagyon kevés!Mindig van előttük, vagy csak néha teszel eléjük? Ha folyamatosan előttük van, akkor többet kellene enniük, mert ez tartja rendbe az emésztésüket, és a fogukat. Ez a fő táplálékuk a táp és a zöldségek csak kiegészítés.

Nekem a két malacom 4kg szénát eszik meg 1-1,5 hónap alatt. Amikor még hárman voltak egynél több zsák is elfogyott havonta. 1 zsák=4kg széna.

2014. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan van előttük, szénatartóban és a kecóban is.Én bálás szénát veszek, így csak saccra mondtam a két kilót, lehet akkor több az.
2014. márc. 6. 15:53
 3/6 A kérdező kommentje:
12 éve tartok malacokat, tudom mi a fő táplálékuk :)
2014. márc. 6. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bálában veszed (annál olcsóbban nem találsz), és csak kb. mondod, hogy mennyit esznek, akkor minek a kérdésed?
2014. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt kérdezek amit akarok!Nem kéne számonkérni.
2014. márc. 10. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Óriási tévedésben vagy. Nem számonkértem, csak nem értem miért kérdezed. A legolcsóbb szénát adod nekik, saját bevallásod szerint évek óta malacozol, tehát profi vagy a témában, nem értem minek akkor a kérdés. Erre intelligensen lehetett volna annyit válaszolni, hogy azért kérdezem, mert...., de köszönöm, hogy válaszoltál.
2014. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!