Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért remegnek a tengerimalacaim?

Miért remegnek a tengerimalacaim?

Figyelt kérdés
Kettő van,mind a kettő him,de az egyik pár hónappal régebb óta van meg,de már összeszoktak.Csak az a baj,hogy egy két napja összekaptak,verekedtek,ezért külön ketrecbe tettem őket,de mikor összeteszem őket,akkor elkezdenek remegni,az állkapcsuk is remeg,és mennek egymásnak.Miért ilyen mérgesek egymásra?

2014. márc. 6. 10:46
 1/4 anonim válasza:
mert két fiú tengeri malac és azok nem bírják egymást vagy ha folyosón tartod akkor lehet fáznak nekem volt egy tengeri malacom de kígyó kaja lett belőle mert kígyóm van szerintem vegyél egy nőstényt és ad el valamelyik fiut :-)
2014. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Doki is azt ajanlotta,hogy inkabb ket fiu legyen,;s en sem szeretnek kicsi malacokat..es eddig nagyon jol meg voltal.nemtudom mi utott a kicsit idosebbe,de felek,hogy nem nagyon fognak ujra osszebaratkozni:( es amugy a szobamba tartom oket,csak most vannak a folyoson mert ott fer el mind a ket ketrec,mivel meg mindig kulon vannak..
2014. márc. 7. 18:07
 3/4 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

az első válaszoló vagyok akkor nézd meg itt :-)

remélem össze szoknak :-) sok sikert

[link]

[link]

[link] remélem össze szoknak :-)

2014. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon szepen,en is remenykedek :)
2014. márc. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!