Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy törpenyuszit de...

Szeretnék egy törpenyuszit de félek hogy rágni fogja a rácsot, és nem hagy aludni. Le lehet szoktatni róla?

Figyelt kérdés
Azért aggódom a téma miatt, mert kis panelban lakok, és a nyuszi csak a szobámban lehet, azt sem tehetem meg hogy éjjelre mindig kiviszem a folyosóra, mert nincs hely, és szüleim nem is engednék kitenni. 2 műszakban dolgozok, szóval nekem fontos az hogy a nap bármely szakában pihentetően tudjak aludni. Szerintetek bevállaljam a tartását? Lehet őket nevelni?
2014. márc. 7. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

előfordulhat h este zörög, az meg 100% hogy nappal fog, tehát az teljesen kizárt hogy tudj mellette aludni (ha nem bírod a rágcsálást,szaladgálást) napközbe.


ha csöndes állatot akarsz vegyél kígyót vagy gekkót, nekem beváltak

2014. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nem ajánlom, hogy nyuszit tarts. Nem egy csöndes állat. Az alapvető motoszkálásához hozzá lehet szokni, de hatalmas hangzavart is tud csinálni, ha olyan kedve van. Ráadásul nagyon igényli a törődést, 2 műszak mellett nem tudom, hogy mennyire kivitelezhető a dolog
2014. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég zajos, engem rendszeresen felkeltett, mert tépte a rácsot, kapart!.Én nem ajánlom neked én is örülök, hogy már nincs.A tengerimalacaim nem ilyen zajosak pedig azok 3an vannak.Azok éjjel legalább alszanak.
2014. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem ajánlom neked a törpenyuszit. Nekem a szobámból nyíló előtérben volt, de nagyon áthallottam a zörgését, sajnos hihetetlenül tudja rázni a ketrecet, ha kedves van. VAlamint volt olyan hogy hajnali 3 kor egyszer csak elkezdett dobbantani (ilyenkor fél). Most kikerült az ebédlőbe, így mindenki tud aludni. Ő meg kiélheti magát :) Ettől függetlenül egy kis tündér, dehát a ketrec nagy ellenség :D
2014. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!