Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem veszélyes ez egy kicsit a...

Nem veszélyes ez egy kicsit a törpehörcsögnek? :O

Figyelt kérdés
Ezt találtam, nem veszélyes egy kicsit??: [link]

2014. márc. 8. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne veszélyes?
2014. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha onnan a 2. emeletről lezuhan, szegénynek csúnya vége lehet. Ez már madár kalitka, mintsem hörcsögketrec. Persze csak miután kiszedjük a dolgokat.
2014. márc. 8. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk ilyesmi van, annyi a baj vele hogy a létra picit vékony, de szerintem nem fog onnan leugrálni a hörcsi :)
2014. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve kicsit kisebb volt de az is emeletes volt,egyszer esett le de többet nem,a másik meg hogy egy hörcsög a kis súlye miatt képtelen gyorsan esni,te hát ne várd el hogy 150km/h-ás sebességel fog le esni,meg hát amúgy is van ott kb 3cm alom ami felfogja! De amúgy is megtanulja majd mert igaz nincs térlátásuk de látja hogy ott nincs tovább!

Amúgy az én hörcsögeim az első két kezükkel mászni szoktak a ketrec tetején a két lábuk meg lógott :D

2014. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!