Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok ajánlani jó hörcsögke...

Tudnátok ajánlani jó hörcsögketrecet? Néztem én is, de nem igazán tudok dönteni.47 cm hosszúságtól felfelé.

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 13:13
 1/9 A kérdező kommentje:
1 aranyhörinek kellene. (a jelenlegit kinőtte)
2014. márc. 9. 13:14
 2/9 anonim ***** válasza:
mekkora ketrece lehetett, ha kinőtte?
2014. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

35,5x24x36.

Igazából a baj az, hogy nagyobb ház lett neki betéve meg egy másik, nagyobb kerék. De egyébként a hörcsög is jó nagyra nőtt.:)

2014. márc. 9. 14:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aranyhörcsögnek olyan 70x40-es ketrec azért kell (ha nincs rajta emelet), én ezeket ajánlom:


[link]


[link]


[link]



Ja és egy jó tanács: Arra figyelj, hogy a mókuskerékben egyenesen tudjon futó, hogy ne menjen tönkre kis gerince. Olyan 18cm-20cm-es átmérőjű kerék a jó neki. Annál kisebb nem.

2014. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én ezt néztem még: [link]

Mert imádja az emeletet, a csöveket viszont nem szereti. Max. 50 cm fér el, nagyobbat sajnos nem tudunk venni.

Kerékből is már van neki 5, egy olyan műanyag ketrecre szerelhető, egy kicsike (még babakorában kapta), 2 db 15 centis és most vettünk neki egy 20 centiset is, abban sokkal kényelmesebben elfér. De nem tudom, hogy ebbe a ketrecbe valahogy valamelyik szintre beférne-e. :S

Amúgy a hörcsöglibikókának van valami haszna?

2014. márc. 9. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez is egy jó ketrec.

Nem tudom, én még sosem próbáltam.:)

2014. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsögnek kicsi amit te linkeltél kérdező, az aranyhörcsögnek minimum 70 cm hosszúságú ketrecre van szüksége, ennél kisebb ne legyen!!!!


Én ezeket ajánlom:


[link]


[link]


[link]


Mókuskerékbe pedig minimum 19 cm-es kell nekik, ennél kisebb nem lehet a kerék!!!

2014. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van! Imádja a kicsi! :)

2014. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk dzsungi van Duna Funban, nektek jó lenne a Duna Fun Large, illetbe Ferplast Kios...
2014. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!