Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egereknek is lehet venni...

Az egereknek is lehet venni mókuskereket?

Figyelt kérdés
Elvannak vele vagy kerülik? és minek való a mókuskerék?
2014. márc. 10. 17:32
 1/7 A kérdező kommentje:
háziegérnek lenne
2014. márc. 10. 17:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Hörcsögöknek kell.

Házi egérnek nem tudom, hogy kell-e, ha van rakd be, és próbáld ki.

Vagy kérdezz meg egy tenyésztőt, nézz utána.:)

2014. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretik és fontos nekik, mindenképp kell venni nekik, azonnal vegyél!! Csak arra figyelj oda hogy megfelelő méretű legyen a kerék amiben kiegyenesedve, rendesen tud futni, hogy ne menjen tönkre a gerince.
2014. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vettem egyet (kis méretű) remélem hozzászokik:D Köszi
2014. márc. 10. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra mindenféleképpen figyelj, hogy kiegyenesedve tudjon benne futni. Mert ha alig fér bele, és csak görbén, kínlódva fut benne, akkor a gerince igen csak tönkre mehet.
2014. márc. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem rendesen fut a kerékben c: nincs vele probléma... Imádja. Néha aludni is szokott benne:D
2014. márc. 12. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egerek nem hörcsögök nem kell nekik a kerék feltétlenül de ha veszünk telialjú műanyagot! A rácsosba beleakar a kis ujjuk farkuk és széjjel törnek az izületei csigolyái. Arra kell figyelni hogy nagy legyen a kerék ne kicsi. A gerincük miatt, ha elnyíródnak az idegek az egereidet rövid úton megnyomorítod és csak gratulálni tudhatsz magadnak... A legalapvetőbb szabály és különbség pedig hogy hörcsögöt szigorúan csak egyedül egeret pedig azonosnemű társal/ társakkal tartunk. Ha 3-4 egered van érdemes 2 kerékkel felszerelni a ketrecüket.
2014. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!