Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valószínű daganatos a hörcsögö...

Valószínű daganatos a hörcsögöm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bal oldalon a füle alatt van egy pukli, és a fülénél is piros. Vigyem el állatorvoshoz? Ő elaltatná? Én nagyon nem akarom, hogy szenvedjen! Amúgy fürge, eszik is, de biztos szenved szegénykém. :( Volt már hörcsögöm, kihullott a szőrük, csúnyácskák voltak, nem szeretném még egyszer végig nézni!
2014. márc. 11. 06:45
 1/4 anonim válasza:
szerintem feltetlenul vidd el egy orvoshoz, ha szukseges szerintet mutesd meg
2014. márc. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek üzenném, hogy egy ilyen műtét alsó hangon 150.000 forint. Egyébként szerintem is vidd el orvoshoz, ha szenved, altassa el, ha nem szenved, hagyd.
2014. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 edoardo válasza:
46%
Az én hörcsögömnek nagy daganata volt, 2 is de kipukkasztotta a höri egy kicsit megkopaszodott(de vissza nőtt) és tiszta genny volt de még ma is él és tegnap vettünk lány hörcsögöt neki de problémás, tettem is ki egy kérdést, válaszoljatok ;)
2014. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beszéltem az állatorvossal, holnap délután vihetem...

Igazából, ő egy Dzsungária törpehöri, aki alapból max.2-3évet él csak, de az is nagyon ritka. Holnap lesz 1,5 éve, hogy nálam van a kis drága, kb. 1 hónapos volt mikor vettem... tehát a műtét szerintem nem segítene neki sokat...

Mint említettem, volt már hörim, az egyik 1,5 évet volt nálam, a másik 2 hét híján 2 évet, de nem tudom milyen idősek voltak, de nagyon csúnyák lettek.

Ha tényleg olyan vészes lesz a helyzet, inkább elaltatjuk, mert nem szeretnénk végig nézni még egyszer, ahogy szenved a kis állat


#3. a Hörcsögöt csak egyedül szabad tartani. Ha azonos nemű azért fognak veszekedni, ha fiú-lány akkor meg azért.... Állatkereskedésben is marják egymást.

2014. márc. 11. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!