Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Törpehörcsögöm elhízott....

A Törpehörcsögöm elhízott. Hogy fogyókúráztassam?

Figyelt kérdés

Az helyes, ha 100%-ban megvonom tőle a magokat?


Tegnap kezdtem el a fogyókúrát, mert elég duci lett. Kivettem a magokat a táljából és a házából. Arra gondoltam, hogy amíg nem fogy, addig minden nap hörcsöggömbbe teszem és csak zöldségeket, illetve gyümölcsöket, és heti egyszer sajtit (a fehérjepótlás miatt) fog kapni. Ez helyes?


Ezeket kapja napi szinten:


-Répa

-Fehérrépa

-Uborka

-Paprika

-Alma


E mellett naponta kiveszem a hörcsöggömbbe is, had futkározzon. A kezembe is szeret futkározni, oda is ki szoktam venni.


2014. márc. 12. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Rengeteg helyen olvastam azt is, hogy kiveszik a hörcsögöt a szoba egy elkerített részére. De mivel kerítsem el? Mert pl. a könyvek ráborulhatnak szegényre, ami nem hinném, hogy pozitív hatással lenne rá.. Ti hogy csináljátok?:)


Köszi a válaszokat!

2014. márc. 12. 16:51
 2/6 anonim ***** válasza:

magokat meg ne vond, az olajosakat vedd ki az étrendjéből (pl napraforgó mag) és adj neki sok rostos zöldséget, gyümölcsöt.


a hörcsöggömb jó ötlet, de szerintem rakj be neki egy megfelelő méretű mókuskereket is (ha nincs), azon majd ledolgozza a háját.


vagy add ide nekem, a kígyóim szeretik a jó hájas hörcsögöket :)

2014. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kígyóid szeretik a százas szögeket is? Szívesen adok nekik egyet.:)
2014. márc. 12. 19:10
 4/6 A kérdező kommentje:
De van egy pengeéles késem is, szerintem igazán felejthetetlen cucc lesz nekik...:)
2014. márc. 12. 19:15
 5/6 anonim válasza:
vegyé aranymarbit, a cigi köztudottan fogyaszt.
2014. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyéb EGO-ról IQ szintre ugrás=halál válasz?
2014. márc. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!