Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történhetett a hörcsögeimmel?

Mi történhetett a hörcsögeimmel?

Figyelt kérdés
Dzsungáriai törpehörcsögökről van szó. Pont ma hajnalban pusztult el az egyik törpehörcsögöm,és előtte 5 napig szinte egész nap kerekezett a mókuskerékben, ha kivettem idekint is futkározott, nagyon aktív volt, szinte már nem normális módon. Pont egy hónapja február 15-én pusztult el a ma elpusztult hörcsögöm anyja, ugyanazt csinálta a halála előtt 3-4 napig mint a kölyke. Lehet hogy megőrültek és ezért mozogtak ilyen sokat, szinte le sem álltak, alig aludtak és ezért elpusztultak? Mert az anyahörcsög addig is kissé zavarodott volt de nagyobb probléma nem volt vele, a kölyke pedig csak szeleburdi. Elképzelhető hogy öröklődött valami betegség vagy ilyesmi? Az anyahörcsög 2 éves és néhány hónapos volt, a kisebb pedig májusban lett volna 2 éves. A kölyke is nőstény volt.

2014. márc. 15. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából a korukból adódóan akár azért is lehetett az hogy elpusztultak mert már lejárt az idejük, de ha tényleg úgy vetted észre hogy ez nem azért volt akkor biztosra mondom hogy valami öröklődött betegség lehetett az oka.


Sajnálom őket, részvétem.

2014. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!