Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac szállítása?

Tengerimalac szállítása?

Figyelt kérdés
Miben és hogyan szállítsam a buszon a tengerimalacomat? 30 km-t kellene utaznunk.Lehet-e bármi baja? Hogy tegyek neki be enni és inni? Szabad-e a busz csomagtartójába tenni.Én nem szeretném oda mondjuk berakni őt.Takarjam le hogy ne lássák vagy most mi legyen?
2014. márc. 16. 04:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet buszon szállítani, én is szoktam. Még soha nem szóltak érte, és jegyet sem vettek velem neki. (Bár nem tudom kellett volna-e, meg kell kérdezni.) De hordozóban! Legideálisabb a macskahordozó, mert abban meg tud fordulni, kicsit megmozgatni magát. Tegyél alá ruhát vagy forgácsot, a pisi miatt. Szénát feltétlen tegyél be neki! Ha hosszabb távra megyek szoktam felszerelni neki itatót a hordozó rácsára, de nem mindig, mert ha nagyon zötyög a busz, csöpög. Ami fontos, hideg időben ruhába csavart meleg palack elengedhetetlen és ruha, ami alá be tud bújni. Hideg időben 10 perc alatt is megfázhat. Természetesen csomagtartóba tilos lerakni!! Bármi ráeshet a hordozóra, leesik a csomagok tetejéről és megüti magát, vagy megfullad és megfázik, stb.

Azt hozzá sem kell tenni, mert egyértelmű, hogy elírtad mert tengerimalacok. :) Mert a tengerimalacot szigorúan tilos egyedül tartani, állatkínzás, minden valamire való tengerimalaccal foglalkozó oldal ezzel kezdi! Kellemes utazást nektek!

2014. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szegény malacommal 12 órát utaztunk (külföldre)

Egy cipődobozba tettük, alján volt zacskó, hogy a nedvesség ne szakítsa ki, meg rengeteg forgács. Hideg időben jöttünk, így ideális volt neki a doboz, mert ugye az megtartotta a hőt. A tetejét kilyukasztottuk. A vonatokon mindig levettük a tetejét a doboznak, kapott enni, inni, mindent, őt nem viselte meg, jókat aludt utazás közben.Nekünk a vonaton sem szóltak érte, hogy kisállatot szállítunk pedig külföldre jött velünk.

2014. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
lehet venni tengerimalac hordozót az direkt tengerimalac szállításra való. Nem drága asszem max 2000 ft.
2014. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!