Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tartható egy helyen egy...

Tartható egy helyen egy hörcsög és egy tengerimalac?

Figyelt kérdés
2007. okt. 12. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert teljesen más az életmódjuk: a hörcsögök éjszaka aktívak, a tengeri malacok meg nappal, csak zavarnák egymást.
2007. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Minden rágcsáló éjjel állat

Nekem tengeri malacom van, egész nap alszik, bezzeg éjjel...Akkor eszik , mozog, rágcsál, virgonckodik.

Így nem tudok egyetérteni az előttem szólóva.

Szerintem tarthatod egy helyen, mert hasonló állatok, én a malacnak sokszor hörcsög kaját veszek, szereti

2007. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem malacom és hörim is van,de nem ajánlom együtt őket,hörik nem szeretik a társaságot,a malac igen,nekem külön vannak és így a legjobb mindkettőnek :)
2008. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem tartható - elviekben, de a hörcsög stresszes lesz, az tuti, mikor a t-malac rászalad egy nappali futkározása közben - amikor a hörcsög alszik.

Inkább nyuszit tegyél mellé, vagy csincsillát.

2008. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ajánlatosabb inkább külön tartani,mert az én hörcsögöm például megveri a nála sokkal nagyobb degukat is . :D ugyhogy szerintem jobban jársz ha külön tartod (:
2009. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

sszia!

én inkább nem tartanám egyhelyen a kettőt mert a höri nem társas lény és így össze is verekedhetnek

2009. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögök éjszakai álatok épp a tengerimalacalm forditva van ö nappali és még este vagy reggel verekednének:(
2010. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia én sokáig tenyésztetem hörcsögöt és amit megtanultam hogy egyáltalán nem szeretik a társaságot,egyszer előfordult hogy az erősebb hím megette a gyengébbet!!! Szerintem hószútávon egész biztosan jóban jársz hogy ha nem tartod ügyet ezt a két tejesen más karakterű állatot!
2010. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem!
2013. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!