Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam egy nőstény tengerimala...

Kaptam egy nőstény tengerimalacot 3 napja mennyi idő után szokik hozzám, és az új környezetéhez? Kiveszem gyakran simogatni is és salátát azt tényleg nem lehet neki adni? Almot milyen gyakran kell cserélni egyedül van 50X31 es ketrecbe?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2014. márc. 17. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmm... a ketrec méretét elírtad, ugye? Mondd, hogy legalább 70x40-es...

Salátát ne adj neki, de a legjobb, ha itt utánaolvasol:

www.gemon.ro


És ha teheted, vegyél neki egy azonos nemű társat!

2014. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

50X31 ez tuti elírás, ez még hörcsög kecónak is nagyon-nagyon kicsi. A tengerimalacnak minimum 100X50-es+emelet vagy nagyobb ketrec kell. Tengerimalacot tilos egyedül tartani, ez az aranyszabály, a legfontosabb. Keresd fel a fajmentést, és fogadj örökbe egy társat neki. A salátát tényleg kerüld el, legjobban ezen tapadnak meg a méreganyagok (permetszerek), könnyen halálhoz vezethet egyetlen rossz saláta levél is. Az alom csere függ, a kecó méretétől (a tiéd nem nevezhető kecónak, de csak elírtad), a malacok számától, az alom fajtájától (forgács, pellet) stb.

A fent leírt oldal nagyon jó, érdemes előlről-hátulról megtanulni.

2014. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket, válaszokat!hamarosan jön mellé még 1 nőstény.

Igen a méretett elírtam/mértem!!

2014. márc. 18. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!