Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ölte meg az anyadegum...

Lotti2001 kérdése:

Miért ölte meg az anyadegum az egyik kicsit?

Figyelt kérdés
születtek kisdeguink már egy hónaposak voltak és nem tudom miért ölte meg az anya az egyiket? beteg lehetett?

2014. márc. 21. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A deguk mintaszülők, kizárt dolog, hogy megölnék a saját kölyküket, még ha beteg is! Az viszont előfordul, hogy ha a kicsi meghal valami miatt, akkor megeszik a maradványait az értékes fehérjeforrás miatt; lehet, hogy ezt láttad te is. Viszont ez újszülött korukban szokott inkább előfordulni, 1 hónaposan már kicsit idősek hozzá.

Mit láttál pontosan?

2014. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mikor hazaértem a suliból láttam hogy az egyik kis degunak le van rágva a feje és a lába! eléggé megilyedtem! de nem tudom pontosan hogy mi lett vele én csak ezt vettem észre
2014. márc. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!